Hakkımızda

Çiftliğimiz 1939 yılında kurulmuş, pamuk ve tütün üretimine başlamıştır. 1978 yılında, Zeytin ve Zeytinyağı üretim tesisini hayata geçirip, dünyanın en kaliteli yağlık zeytinlerinin yetiştiği çiftliğimizde titizlikle çalışıyoruz.

Yıllardır zeytinyağı adına tüketilen ürünlerin aksine son derece natürel ve uygun koşullarda üretilmiş ürünlerimiz ile tüketicilerimizin yüzde yüz zeytinyağının tadına varmaları en büyük hedefimiz. Farklı ürün kategorilerimiz ve erişilebilir fiyatlarımızla; zeytinyağı tutkunlarının her çeşit sıcak yemek, soğuk meze ve hatta hamur işlerini bile rahatlıkla deneyimlemelerini sağlıyoruz.


Neden Esmirna?

Ege bölgesinin en büyük üretimlerinden ve geçim kaynaklarından birisi olan zeytin yağ satışları tüm Türkiye illerine Esmirna Zeytincilik markası ile dağıtılmaya devam ediyor. Sektörde büyük bir deneyime sahip olan ekibimiz siz değerli potansiyel müşterileri için en iyi zeytinyağı üretimlerine devam ediyor. Özel bahçelerimizde üretilen ve kesinlikle içerisinde tek bir katkı maddesi bulundurmayan Esmirna markası internet ortamından artık müşterilerine ulaşıyor.

Tüm Türkiye illerine kısa süre içerisinde dağıtımı sağlanan zeytinyağ ürünleri Esmirna markasının ürünleridir. Zeytinyağı ürünlerinin hepsi natürel diğer bir deyişle doğal sızma zeytinyağıdır. Ege bölgesinde yetişen en doğal ve katkı maddesiz zeytinleri soğuk sıkım yöntemiyle işlenmekte ve erken hasat, olgun hasat seçenekleri ile zeytinyağını sofralarınızda sizlere sunuyoruz.

Zeytinyağı üretimlerinin en önemli olaylarından birisi toplama ve sıkım alanında ki hassasiyet değil üretilen zeytinyağının en iyi ortamlarda muhafaza edilmesidir.

1939'dan Günümüze...

Esmirna Zeytincilik olarak sektörde uzun yıllar deneyim elde etmiş çalışma ekibimiz siz değerli müşterileri adına doğal ortamlarda muhafaza ettikleri zeytinleri, besin değerlerinde tek bir değişiklik olmayacak şekilde son tüketiciye ulaştırmaktadır.

Esmirna zeytincilik olarak soğuk sıkım ve sızma olarak üretilen zeytinyağları ürünlerimizi ilk gün ki doğallığı ve yalınlığı ile birlikte cam şişelerde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Günlük hayatlarınızda satın aldığınız zeytinyağlarının içerisinde yer alan koruma katkı maddeleri ve plastik, metal gibi materyallerde değil cam şişelerde sofralarınıza getiriyoruz.